12 kolejka PLO - Podsumowanie.

W 12 kolejce rundy rewanżowej nie było. Zgodnie z planem wygrali faworyci spotkań, choć nie były to spacerki.

Szczególnie w Wielkanocy gospodarze napsuli foworytowi krwi prowadząc nawet 2:0. Błękitni też gdyby poprawili skuteczność to wynik z przeciwnikami mocną Kaszowianką byłby na styku. Maszycanka była bliska remisu, a Węgrzce w dziwnych okolicznościach podzieliły się punktami z Wisłą Rząska.

Błękitni - Kaszowianka 2:4

Bramki: W. Wójcik, B.Hryvorov - 2x Gaweł, 2x Trojan

W Modlnicy również miejscowi robili co mogli by zmazać wstydliwe 0:10 z Kaszowa, ale stać było ich tylko na na dwie bramki i tym razem wstydu nie było.

Maszycanka - Orzeł 1:2

Bramki:  - 2x Wspaniały.

Maszycanie niby gospodarze, ale grający na boisku gości nie czuli się swojo, a przegrywając na początku rundy rewanżowej powiększyli liczbę przegranych spotkań do 12. Orzeł wygrywa kolejny mecz, ale łatwo nie było.

PROMIEŃ - Kosynierzy 7:1

Bramki: P Sioła x3 M Sioła x2 D Pasternak x1 D Bąk x1 -

Gospodarze nie mieli litości i szybko ustawili sobie mecz, który do końca kontrolowali.

Spartak - Proszowianka 2:4

Bramki:

W Wielkanocy gospodarze postawili się faworyzowanym oldbojom z Proszowic, ba nawet prowadzili 2:0, ale jak tylko goście wrzucili kolejne biegi to skończył się sen o wygranej.

TS Węgrzce - Wisła Rzaska 4:4

Bramki: Stachura, Raś x3 -

Dziwny mecz rozgrywał się z udziałem drużyn z Węgrzc i Rząski. Najpierw gospodarz prowadzili szybko 3:0 by w drugiej połowie ledwo zremisować 4:4. Gdyby mecz trwał dłużej trochę to nie wiadomo jakim wynikiem by się skończył bo goście pędzili z atakami na bramkę gospodarzy niczym Byk na Torreadora !

Bibiczanka - MKS Skala MECZ PRZEŁOŻONY

Wiadomości (utwórz nową)