12 kolejka PLO - Rewanże czas zacząć !

Już dziś o 20:00 meczem Promień Przeginia - Kosynierzy Łuczyce ruszają rozgrywki - runda rewanżowa - Podkrakowskiej Ligi Oldbojów.

Dziś też o 20:30 w Bibicach miejscowa Bibiczanka podejmuje w meczu zaległym oldbojów z Proszowic.

Jak to bywa po dłuższej przerwie w rozgrywkach ciekawostką jest w jakiej formie są zespoły. Tym bardziej, że nastąpiło kilka istotnych transferów między drużynami, ale co najważniejsze do drużyn dołączyło kilku zawodników ciekawych, którzy nabyli odpowiedni wiek (34+) aby grać w rozgrywkach oldbojów.

1. Błękitni - Kaszowianka 7.04.24 19:30 boisko Sportowca Modlniczka ul Wrzosów.

Jedną niezmienną w rozgrywkach jest forma Kaszowianki - aktualnego 3 krotnego Mistrza minionych rozgrywek.

Drużyny te grały przed rozgrywkami sparingi więc znają swoje słabe i mocne strony.

2. Bibiczanka - MKS Skala MECZ PRZEŁOŻONY

3. Maszycanka - Orzeł 8.04.24 18:30 boisko Orła Iwanowice.

Gospodarze "Czerwona Latarnia" ligi zaczyna od razu z nieobliczalnym Orłem Iwanowice. Dodatkowo Gospodarz grają na boisku Orła.

4. PROMIEŃ - Kosynierzy 5.04.24 20:00 boisko Wielmoża

W tym meczu dużym zaskoczeniem będzie strata choćby punktu gospodarzy.

Nasz typ: 1x

5. Spartak - Proszowianka 8.04.24 18;00

Goście w ciągu 4 dni grają dwa mecze (5.04.2024 zaległy z Bibiczanką) i tu Spartak będzie upatrywał swojej szansy.

6. TS Węgrzce - Wisła Rzaska 7.04.24 18:15 boisko sportowca Modlniczka

Chyba największe emocje tej kolejki szykują się w tym meczu. Gospodarzom jak tylko uda się zorganizować optymalny skład to goście będą w opałach.

Nasz typ: 1x